DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETLERİ


Dijital pazarlama, markaların ürün ve hizmetlerini elektronik ortamlar üzerinde tanıttığı ve hedef kitleye ulaşabilmek adına oluşturduğu iletişimlerini dijital kanallar üzerinden yürüttüğü bir pazarlama yöntemidir. Gelişmekte olan dijital pazarlamanın geleneksel pazarlamaya kıyasala en büyük avantajlarından biri; gerçekleştirilen çalışmaların performans ve geri dönüş açısından daha doğru bir şekilde ölçülebilir olmasıdır.

Yapılan ölçümlemeler sayesinde, harcanan emek ve maliyetlerin karşılığında elde edilen dönüşlerin ne derece hedeflenen noktalara yaklaştırdığı gözlemlenebilmektedir. Ayrıca dijital pazarlama zaman, mekan ve bütçe kavramları açısından daha esnek yönetim fırsatlarına imkan vermektedir. Dijital ortamın bizlere sağladığı en büyük kolaylık olan anlık olarak takip edilebililir olması, mevcut çalışmanın ilerleyişinin gözlemlenmesi ile firma ve markalara oldukça verim sağlamaktadır.

Tüm bu avantajlardan yola çıkarak firma ve markaların pazarlama faaliyetleri için belirlediğimiz hedefleri gerçekleştirebilmek için bunu bir süreç olarak kurgulamak gerekmektedir. İşte bu doğrultuda hedef kitleye ve planlanan hedefe ulaştıracak pazarlama stratejileri…

Site içi kampanya, promosyon planlamaları
Kullanıcı ve Satış odaklı web sitesi
Google Adwords Reklamları
Sosyal Medya reklamları
E-mail Pazarlaması
İçerik Pazarlaması
SEO

KATILIM SAĞLAR

HEDEF GÖZETİR

GÜVEN VERİR