GOOGLE ADWORDS


Markanızın ve hizmetlerinizin doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlayacak Google Adwords reklam stratejilerini geliştiriyoruz. Hedef kitlenin markanın ürün ve hizmetlerini Google’da arandığında ve ilgili içerikteki web sitelerini ziyaret ettiklerinde gösterilen en etkili, ekonomik, esnek, ölçülebilir ve sonuç odaklı reklam modelidir. Google reklamlarının detaylı hedefleme özelliğini kullanarak, markanızın bilinirliğini ve satışlarının artmasını sağlıyoruz.

Satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Reklamlarınızı yalnızca hedef kitlenize gösteriyoruz.

Sadece sonuca odaklanarak bütçenizi koruyoruz.

En doğru zamanda en doğru reklamları yayınlıyoruz.

Daha fazla dönüşüm için ölçüyoruz ve geliştiriyoruz.

Yaptığımız her şeyi raporlayarak müşterimizi bilgilendiriyoruz.

SEO


"Google'da Üst Sıralarda Mısınız?"

Web site tasarımınızın sadece görselinin sağlam olması, estetik bir yapıya sahip olması, renkleriyle eklediğiniz detaylarla etkileyici bir yapıda olması milyonlarca siteden sıyrılarak tercih edilir olmanızda tek başına yeterli gelmemektedir. Bu durum sadece sizi bilenleri çeker… Eğer Google’da bulunmuyorsanız; hedef kitleniz firmanızı veya firmanıza ait ürün, hizmet ve içerikleri Google’da arattığında sizlere ulaşamaz. İnternette güvenilir olabilmek içinde ulaşılabilir olmanız gerekmektedir.

Arama motoru optimizasyonu yani SEO , Arama motorlarının gözünde sizin ne kadar güvenilir olduğunuzu ve kaliteli işler yaptığınızı göstererek üst sıralarda yer almanızı sağlayan teknik işlemlerin tümüdür. Bu yüzden iyi organize edilmiş bir SEO başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında size prestij sağlar.
SEO çalışması; web sitenize, sunduğunuz hizmet veya sattığınız ürünün rekabet oranlarına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılan analizler sonucunda bünyenizdeki ürün veya hizmetinizin sektördeki rekabet oranları ve mevcut durumları saptanarak web siteniz için uygulanacak olan SEO işlemleri belirlenir.