KREATİF & GRAFİK TASARIM


Bir kişiyi etkilemenin yolu ilk olarak görsellikten geçer. Ne söylendiği ikinci plandadır. Firmalar öncelikle göze hitap ederek hedef kitleleri ile iletişim kurmayı başarırlar. Bizde firmalara özgü yaptığımız tasarımlarla, hedef kitle ile arasındaki en etkili bağı kurarız. Logodan kataloğa, broşürden afişe tasarladığımız tüm kurumsal içerikler sayesinde markayla müşteri arasında “ İlk görüşte aşkı” başlatırız.

REKLAM TASARIMI


Ürünlerinizin ve firma kimliğinizi; dergi ve gazete gibi basılı medyada, dijital ortamda veya dış mekan mecralardaki tanıtımını özgün ve tamamen sizi yansıtan tasarımlar ile hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

WEB BANNER TASARIMI

BİLBOARD TASARIMI

GAZETE | DERGİ İLAN TASARIMI

AFİŞ TASARIMI

BROŞÜR & KATALOG TASARIMI


Ürünlerinizin ve firma kimliğinizin en güçlü şekilde yansıtıldığı, hedef kitlenize vermek istediğiniz mesaja uygun çalışmalar tasarlanarak basıma hazır hale getirilir.

BROŞÜR

FLYER

KATALOG

INSERT

LOGO TASARIMI


Logolar markaların görünen ilk yüzüdür. Sektöre uygun, marka kimliğini yansıtan sade, anlaşılır, tasarımda özgün ve renkleriyle bir bütün halinde tasarlanarak firmanızın ön plana çıkması sağlanır.

İÇ & DIŞ MEKAN GÖRSEL ÜRÜNLERİ


İç ve dış mekan için ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmanızın ürün veya hizmetlerini yansıtacak çalışmalar hazırlanmaktadır.

Tabela Tasarım ve Uygulama

Cam Üzeri Folyo Uygulamaları

Duvar Giydirmeleri

AMBALAJ TASARIMI


Ürünlerinizin hedef kitleniz tarafından daha çok dikkat çekmesi için markanızı yansıtacak şekilde tasarlıyoruz.

KUTU TASARIMI

POŞET TASARIMI

ETİKET TASARIMI

AMBALAJ KAĞIDI TASARIMI