MEDYA PLANLAMA & SATIN ALMA


Medya planlamada ilk hedefimiz, medyanın farklı mecralarını bir araya getirerek, oluşturulan mesajı doğru hedef kitle ile nerede, ne zaman ve hangi frekansta buluşturacağımızı belirlemektir. Belirlenen mesajın doğru hedef kitle ile doğru mecralarda buluşması reklamın başarı ve etkisini arttırmaktadır.

Medya planlama süreçlerinizi, sürekli değişen medya dinamiklerine göre yönetiyoruz:

Hazırlanan reklam kampanyanızın o dönem içersindeki hedef kitlesi hangi televizyon programlarını izliyor?

Hangi internet sitelerini ziyaret ediyor?

Sinemaya hangi filmleri izlemeye gidiyor?

TV & OUTDOOR REKLAMLARI


Dijital ne kadar ön plana çıksada belli alışkanlıkların getirdiği iletişim kanallarıda göz ardı edilmemesi gereken unsurlardır. Bunların en başında televizyon ve outdoor reklamları gelmektedir. Bugün herkes en çok izlenen televizyon programlarında hedefledikleri kitlelerle buluşmayı tercih etmektedir.

Tüm televizyon kanallarındaki satın alma ve pazarlama sürecinizi yöneterek , reklam planlamasından reklam yayınlanmasına kadar bütün işlemlerinizi sizin için yürütüyoruz. Ulaşmak istediğiniz hedef kitleniz ve dönemsel kampanyanızın içeriğine göre planlama yaparak en uygun program ve reklam yolunu seçerek en verimli sonuçları almanızı sağlıyoruz.

Günden güne gelişen teknolojiye rağmen geleneksel reklam kanalları hala günümüzde eski cazibesini korumaktadır. Outdoor reklamlar ile yolda, sokakta, durakta, köprüde, metroda, metrobüste kısaca tüm şehirde halkın arasında kendinizi tanıtabilir hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Bizde sizlere en uygun lokasyonları seçerek hazırladığımız tasarımlarımızla en verimli reklamı yapmayı hedeflemekteyiz.