Sizin için merakla Dünya’yı izliyor, bugünden, yarının stratejilerini geliştiriyoruz…

Dijital Dönüşüm Nedir?

İşletmenize ait hizmet, organizasyon ve ürünlerin; verimliliğinizi arttırarak, zamandan tasarruf edip, ticarette hızlanmanız ve en önemlisi müşterileriniz için bir değer yaratmanız ve Online kanallardaki müşterilerinize doğru stratejilerle doğrudan ulaşarak dijital olarak yönetilmesidir.

Günümüz internet çağındaki teknolojik dönüşüm iş dünyasında yeni bir dönüşümü tetikledi. Artık internet dijital dünyada sadece bir araç değil, her şirketin büyümesi için temel bir köktür. Dijital dönüşüm sayesinde, bugünün teknolojisi ile geleceğin iş dünyasında zamana ‘yenilmeden yenilenerek’ sağlam kökler atabilirsiniz.

Şirketinize Nasıl Katkı Sağlar?

Dijital dönüşüm, değerler zincirini değiştirdi. Artık tüketici ve üreticiler doğrudan temas halindeler. Siz de sahip olduğunuz marka değerini geliştirmek ve bu değeri daha ileriye taşımak için potansiyel müşterilerinize doğrudan erişebilir aynı zamanda yeni müşteri deneyimleri yaratabilirsiniz. Bu sayede işletmenizdeki karlılığı arttırabilirken, marka varlığınızı doğru hedeflenmiş kanallar kullanarak güçlendirebilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler

İhtiyaçlarınıza yönelik tespit edilerek geliştirdiğimiz stratejileri; uzman ekibimiz ve tecrübelerimizle, işletme varlığınız, hedef kitleniz ve potansiyel müşterileriniz için en doğru şekilde yönetiyoruz.

En Çok Merak Edilenler

Dijitalleşmek için yapılması gereken ilk şey nedir?

Önemli olan dijitalleşme sürecinin farkında olmak ve doğru planlama dâhilinde, strateji belirleyip harekete geçmek. İlk adım iyi bir analiz yapmaktır. Dijital dönüşümün bir süreç olduğunu ve sürekli adaptasyon gerektirdiğini göz önünde bulundurmak gerekir.

Dijital reklamlara ne kadar bütçe ayırmalıyız?

Reklam beklentilerine ve sektördeki rekabete göre bu bütçe değişiklik göstermektedir.

Müşterilerin dijitalde ilgi gösterdiği bilgi (içerik) türleri neler?

Fiyat bilgisi ve ürünün teknik özellikleri en çok araştırılan bilgi türleridir. Bunun dışında, firma raporları veya uzman röportajları da alım kararında etki etmektedir. Müşterinin alım yolculuğuna, ürün veya hizmetinize bağlı olarak araştırdığı bilgi değişiklik gösterebilmektedir. Biz WorkAjans Danışmanlık olarak, veri ve bilgilerinizi etkileyici unsurlarla bir araya getirerek size fayda sağlayacak halde sunuyoruz.

Referanslarımız

Size özel çözümleri bulmak için hemen başvurun!

    Size özel çözümleri bulmak için hemen başvurun!