Sizin için merakla Dünya’yı izliyor, bugünden, yarının stratejilerini geliştiriyoruz…

Image Alt

Kurumsal

c f

Marka Konumlandırma Planlaması

WorkAjans Danışmanlık olarak uzman ekibimizle beraber ortaya çıkardığımız eşsiz lezzetlerin markanızın hikâye ve kimliğine bürünmesiyle beraber hedef tüketicilerinizin damaklarından pay almayı planlıyoruz.

c f

Sosyal Medya Yönetimi

Paylaşmanın gücü ve önemine ekip olarak inanıyoruz. Özenle hazırlanan yemeklerimizin her birinin kendisine ait sunum tabakları olduğuna inanarak doğru sosyal medya platformlarında müşterilerinize doğru yola çıkarmadan önce stratejik planlama yapıyoruz.

c f

Google Ads Hizmetleri

Bize verdiğiniz malzemeler ile çıkardığımız leziz eserlerimizi ‘doğru zaman, doğru insan’ uyumundan yola çıkarak optimize edilebilir şekilde hedef kitlenizin karşısına çıkartıyoruz.

c f

SEO Faaliyetleri

Web portalları üzerinden gelir artışına yönelik olarak yapılacak hedeflenen anahtar kelimeler ile arama motorlarında en iyi dereceyi almak amacıyla; site içi SEO, organik dış SEO, sosyal medya imlemeleri ve özel blog çalışmaları hizmetlerini vermekteyiz.

c f

Dijital P-R

Müşterilerin kalbine giden yol midesinden geçer dedik ve eşsiz lezzetlerle ortaya çıkan eserleri tazeliği bozulmadan onların huzuruna doğru sunuyoruz. Onlara bir adım daha yakın olmak isteyerek pazarlama faaliyetlerimizi dijitalin gücüyle bir araya getiriyoruz.

c f

Web Tasarım/Yazılım Hizmetleri

Pazarlama faaliyetlerine verdiğimiz önem kadar araçlarına da bir o kadar özen gösteriyoruz. En önemli araçlardan biri olan web sitenizi özelleştirilmiş tasarımlarla öne çıkarmak işimizin önemli parçalarından biri çünkü müşterilerinizin kuruluşunuza baktığı ilk yerdir.

c f

Medya Planlama Faaliyetleri

Emekle pişirdiğimiz her şeyde içeriğinin ne olduğuna ayrı ayrı önem verirken hedefimize doğru nasıl ulaşacağına da büyük önem göstermekteyiz. Bu anlamda bazı aşamalar ve yaptığımız doğru planlamalarla marka dinamiğinizi arttırmak için stratejiler geliştiriyoruz.

c f

Creative/Görsel Tasarım

İşimizin diğer mottolarından olan ‘karından önce göz doyurmak’ söylemini merkez kabul ederek markanızın kimliğine uyumlu yaratıcılığın gücünden doğan görsellerle kitlenizin zihninde resimleşmenize yardımcı oluyoruz.

Bizler usta bir ekip olarak eserlerimize heyecanla inanıyoruz. Daha geniş kitlelerde bilinirliğinizi genişletmek, insanları ürün veya hizmetinizden konuşturmak adına hatırda kalıcı detaylarla düzenlediğimiz lansman ve etkinliklerle istediğiniz kitlede başarı momentumunuzu arttırmak içinde çalışıyoruz.

c f

Prodüksiyon Hizmetleri

Yaratıcı çözüm ve teknolojik efektlerle beslediğimiz marka hikâyenizi hayalinizdeki filme heyecan ve profesyonellikle uyarlıyoruz.

c f

Data Science

Oluşturulan veri mimarisi ve analytics çözümleri ile birlikte; markanın hedefleri doğrultusunda detaylı analizlerinin yapılması ve tüm pazarlama kanallarındaki performans yönetimlerinin üstlenilmesi…

c f

Mobil Uygulama

Uzman ekibimiz ve tecrübemizle, ihtiyaçlarınıza yönelik tasarladığımız mobil uygulamaları mümkün olan en yüksek kalite ile geliştiriyoruz. Güncel tasarım trendleri ve son teknoloji ile uyumlu olarak projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Biz Kimiz?

Reklam ve sanat birbirlerine karışarak, dönüşerek ve birbirlerini dönüştürerek var olmuştur. En önemli ortak noktaları yaratıcılık ve inandırıcılıktır. William Bill Bernach‟a göre: “Reklamcılık bir bilim değil, bir inandırma biçimidir ve inandırma da bir sanattır”. Bizler de tıpkı bir mutfak sanatları atölyesi gibi yeteneklerimizi yenilikçi tecrübelerimizle birleştirerek ortaya çıkardıklarımızı tüketicilerin doyum yolculuklarına doğru uğurluyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Usta ellerden çıkma dumanı üstünde tüten lezzetleri tüketicilerimize servis etmek için yola çıkmadan önce sizden aldığımız malzemelerle ürünleri doğru teknik ve hedeflemelerden geçirirken, sosyal medyanın ustalarından içeriğin aşçılarına varana kadar bilgi hamurumuzu, tüketici anlayışı ve deneyimleriyle harmanlayarak, markalarınızın varlıklarını beslemelerine yardımcı oluyoruz. Markalarınızı sürekli hareket halinde olan dijital dünyada güçlü bir şekilde konumlandırmak için yeteneklerimizi yenilikçi deneyimlerle besliyoruz. 360 derece marka değeriniz olmak için yaratıcı iletişim tasarımları ve hikâye anlatıcılığını önemine son derece inanan bir ekibiz.

Bize Ulaşın

Hemen formu doldurarak bize gönderin, sizin için en uygun profesyonel çözümleri üretelim!